ZASILACZ ELEKTRONICZNY LED 12V 15W B42-LDP015 BEMKO
ZASILACZ ELEKTRONICZNY LED 12V 15W B42-LDP015 BEMKO (B42-LDP015)
  • Producent: BEMKO SP Z O.O.
  • Numer katalogowy: B42-LDP015
  • Kod kreskowy EAN: 5900280920577
  • Indeks/kod produktu: 1313256
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Zasilacz LED
Do ulubionych
Parametry techniczne: ZASILACZ ELEKTRONICZNY LED 12V 15W B42-LDP015 BEMKO
Parametr Wartość
Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 II
Nadaje się do zastosowań zewnętrznych tak
Stopień ochrony (IP) IP67
Bez funkcji ściemniania tak
Do zasilania napięciowego tak
Do zasilania prądowego nie
Do zastosowań zewnętrznych tak
Klasa ochronności II
Model Statyczny
Obudowa Obudowa z tworzywa sztucznego
Średnica 58 mm
Wysokość 25 mm
Zakres napięcia wyjściowego 12 - 12 V
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co ZASILACZ ELEKTRONICZNY LED 12V 15W B42-LDP015 BEMKO