Polecane
Cena: |
106,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
106,96 |
zł netto |
Cena: |
131,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
131,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BLINGO DRV42W DALI BK Zasilacz do paneli kod 37265,37266,37271 BLINGO DRV42W DALI BK 1-10mA KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 103 mm |
| Do zasilania prądowego | tak |
| Klasa ochronności | II |
| Moc wyjściowa | 42 - 42 W |
| Prąd wyjściowy | 450 - 1100 mA |
| Szerokość | 69 mm |
| Ściemniacz DALI | tak |
| Wysokość | 30 mm |
| Zakres napięcia wyjściowego | 6 - 42 V |
Pliki do pobrania
37267_karta_techniczna -
m/download/17909261/37267-karta-techniczna.pdf [128.93 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co BLINGO DRV42W DALI BK Zasilacz do paneli kod 37265,37266,37271 BLINGO DRV42W DALI BK 1-10mA KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135