Polecane
Cena: |
19,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,06 |
zł netto |
Cena: |
23,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DRIVE LED N 15W 12V KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 90 mm |
| Do zasilania napięciowego | tak |
| Klasa ochronności | II |
| Prąd wyjściowy | 0 - 1250 mA |
| Szerokość | 40 mm |
| Wysokość | 24 mm |
Pliki do pobrania
KARTA 23861 -
m/download/15369727/karta-23861.pdf [155.11 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co DRIVE LED N 15W 12V KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135