Polecane
Cena: |
90,30 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
90,30 |
zł netto |
Cena: |
111,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
111,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
443 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zasilacz POWERLED P 12V DC 100W 28961 KANLUX
Kanlux POWELED to elektroniczny zasilacz stałonapięciowy. Służy do zasilania taśm LED takich jak LEDS P lub LEDS B. Przed podłączeniem sprawdź napięcie zasilania i taśmy (12V - 24V).
Parametry techniczne: Zasilacz POWERLED P 12V DC 100W 28961 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 180 mm |
| Do zasilania napięciowego | tak |
| Klasa ochronności | II |
| Moc wyjściowa | 1 - 100 W |
| Prąd wyjściowy | 0 - 8300 mA |
| Szerokość | 66 mm |
| Wysokość | 32 mm |
Pliki do pobrania
28961 -
m/download/14766535/28961.pdf [113.60 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zasilacz POWERLED P 12V DC 100W 28961 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135