Polecane
Cena: |
75,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
75,51 |
zł netto |
Cena: |
92,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
92,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ZASILACZ ELEKTRONICZNY LED HERMETYCZNY IP67 12V 100W B42-LDS100 BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 192 mm |
| Do zasilania napięciowego | tak |
| Do zasilania prądowego | nie |
| Do zastosowań zewnętrznych | tak |
| Klasa ochronności | II |
| Model | Statyczny |
| Obudowa | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Szerokość | 53 mm |
| Wysokość | 37 mm |
| Zakres napięcia wyjściowego | 12 - 12 V |
Pliki do pobrania
karta_katalogowa_lds_zasilacz_bemko.pdf [2022-03-18 14:06, 640.44 kB]
manual_lds_pl_en_ru_lv_cz_sk.pdf [2022-03-18 14:06, 181.48 kB]
karta-katalogowa-lds-zasilacz-bemko -
m/download/13119245/karta-katalogowa-lds-zasilacz-bemko.pdf [915.59 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co ZASILACZ ELEKTRONICZNY LED HERMETYCZNY IP67 12V 100W B42-LDS100 BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135