Polecane
Cena: |
24,17 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,42 |
zł netto |
Cena: |
29,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Kompensator 040149 LEGRAND
AkcesoriaKompensator- Pobór mocy 0,4 W
Parametry techniczne: Kompensator 040149 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 31.2 mm |
| Do zasilania napięciowego | nie |
| Do zasilania prądowego | nie |
| Do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Klasa ochronności | II |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Moc wyjściowa | 0.4 - 1.5 W |
| Model | Dynamiczny |
| Obudowa | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Szerokość | 27.56 mm |
| Wysokość | 11.9 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zakres napięcia wyjściowego | 85 - 253 V |
| Zasilany prądem stałym | nie |
Pliki do pobrania
F02436EN-02 -
m/download/22629449/f02436en-02.pdf [163.58 kB]
LE09710AB -
m/download/22629450/le09710ab.pdf [80.36 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Kompensator 040149 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135