Polecane
Cena: |
144,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
99,99 |
zł netto |
Cena: |
177,48 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
122,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
372 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zasilacz LED 12V 200W POWELED P stałonapięciowy IP20 KANLUX
Kanlux POWELED to elektroniczny zasilacz stałonapięciowy. Służy do zasilania taśm LED takich jak LEDS P lub LEDS B. Przed podłączeniem sprawdź napięcie zasilania i taśmy (12V - 24V).
DANE OGÓLNE:
DANE TECHNICZNE:
Parametry techniczne: Zasilacz LED 12V 200W POWELED P stałonapięciowy IP20 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 205 mm |
| Do zasilania napięciowego | tak |
| Klasa ochronności | II |
| Moc wyjściowa | 120 - 200 W |
| Szerokość | 71 mm |
| Wysokość | 35 mm |
Pliki do pobrania
28965 -
m/download/14766539/28965.pdf [115.58 kB]
CE_0823 POWELED P 12V 30W_200W v2_PL -
m/download/13412109/ce-0823-poweled-p-12v-30w-200w-v2-pl.pdf [934.06 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zasilacz LED 12V 200W POWELED P stałonapięciowy IP20 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135