Polecane
Cena: |
12,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,41 |
zł netto |
Cena: |
15,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
128 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Pokrywa do gniazda głośnikowego / łączników z cięgnem biały 82051-30 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Pokrywa do gniazda głośnikowego / łączników z cięgnem |
| Kolor | biały |
| Typ produktu | pokrywa |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000011 Plakietka/Klawisz do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | bez nadruku |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | montaż zaciskowy |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053049938 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Waga jedn. | 0.038kg |
| EAN13 opak. | 8421053049938 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 8.3cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 16.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 22.1cm |
| Model | Pokrywa łącznika z cięgnem |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Pokrywa do gniazda głośnikowego / łączników z cięgnem biały 82051-30 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| kolor | biały |
| nr indeksu | TSI-82051-30 |
| Stan | Nowy |
Pliki do pobrania
5161,82051-30 -
m/download/23623802/5161-82051-30.pdf [29.58 kB]
Tlumaczenie UES0016 -
m/download/23645182/tlumaczenie-ues0016.pdf [956.17 kB]
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/23653604/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB]
UES0016 -
m/download/23653605/ues0016.pdf [728.51 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Pokrywa do gniazda głośnikowego / łączników z cięgnem biały 82051-30 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135