Polecane
Cena: |
20,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,15 |
zł netto |
Cena: |
24,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
31 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Pokrywa do ściemniacza obrotowego grafit 82054-38 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | pokrywa do ściemniacza |
| Kolor | grafit |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000193 Pokrywa dekoracyjna do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053049983 |
| Waga jedn. | 0.026kg |
| EAN13 opak. | 8421053049983 |
| Wys. opak. zbiorczego | 8.3cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 8.2cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 22.1cm |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Pokrywa do ściemniacza obrotowego grafit 82054-38 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Czarny |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
5412,82054-38 -
m/download/23624366/5412-82054-38.pdf [33.02 kB]
UES0021 -
m/download/23645871/ues0021.pdf [1.56 MB]
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/23654574/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB]
82054 -
m/download/23654575/82054.max [848.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Pokrywa do ściemniacza obrotowego grafit 82054-38 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135