Polecane
Cena: |
79,44 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
79,44 |
zł netto |
Cena: |
97,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
97,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
20 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Gniazdo HDMI (V1.4) żeńskie. Podłączenie HDMI kątowe. !Wymagana puszka podtynkowa wielopolowa (nie łączona) 7501094-039 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo HDMI (V1.4) żeńskie |
| Typ produktu | mechanizm |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Wymagana puszka podtynkowa wielopolowa (nie łączona) |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 49mm |
| Głębokość wbudowania | 39.5mm |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053121856 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 6cm |
| Szer. opak. jedn. | 7.7cm |
| Dł. opak. jedn. | 7.7cm |
| Waga jedn. | 0.069kg |
| EAN13 opak. | 8421053121856 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Gniazdo HDMI (V1.4) żeńskie. Podłączenie HDMI kątowe. !Wymagana puszka podtynkowa wielopolowa (nie łączona) 7501094-039 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
Pliki do pobrania
13190,7501094-039 -
m/download/23634874/13190-7501094-039.pdf [46.89 kB]
UES0006 -
m/download/23646912/ues0006.pdf [459.97 kB]
DZ_3780001 -
m/download/23655342/dz-3780001.pdf [477.31 kB]
M185v00 - instrukcja do 7501094-039 -
m/download/23655343/m185v00-instrukcja-do-7501094-039.pdf [307.75 kB]
Tlumaczenie UES0006 -
m/download/23655344/tlumaczenie-ues0006.pdf [710.43 kB]
Simon 82 Detail schemat elektryczny 2 -
m/download/23655345/simon-82-detail-schemat-elektryczny-2.dwg [182.88 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Gniazdo HDMI (V1.4) żeńskie. Podłączenie HDMI kątowe. !Wymagana puszka podtynkowa wielopolowa (nie łączona) 7501094-039 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135