Polecane
Cena: |
12,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,01 |
zł netto |
Cena: |
14,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Klawisz z okienkiem - możliwość umieszczenia piktogramów do mechanizmów serii 75 grafit 82013-38 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Klawisz z okienkiem do mechanizmów seri 75 |
| Kolor | grafit |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Możliwość zamontowania piktogramów w okienku podświetlenia (symbole piktogramów: 82972-..; 82982) |
| Klasa ETIM | EC000193 Pokrywa dekoracyjna do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053052259 |
| Waga jedn. | 0.022kg |
| EAN13 opak. | 8421053052259 |
| Wys. opak. zbiorczego | 8.3cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 16.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 22.1cm |
| Okienko kontrolki świetlnej | tak |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Klawisz z okienkiem - możliwość umieszczenia piktogramów do mechanizmów serii 75 grafit 82013-38 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Czarny |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
5207,82013-38 -
m/download/23623895/5207-82013-38.pdf [33.48 kB]
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/23642787/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Klawisz z okienkiem - możliwość umieszczenia piktogramów do mechanizmów serii 75 grafit 82013-38 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135