Polecane
Cena: |
30,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,41 |
zł netto |
Cena: |
37,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
135 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Pokrywa 2x gniazdo RJ45 płaska z żaluzjami grafit 82006-38 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | pokrywa gniazd teleinformatycznych na Keystone płaska podwójna |
| Kolor | grafit |
| Typ produktu | pokrywa |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 40mm |
| Głębokość wbudowania | 22mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053072165 |
| Waga jedn. | 0.042kg |
| EAN13 opak. | 8421053072165 |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Liczba jednostek | 2 |
| Klapka uchylna | nie |
| Ochrona przeciwkurzowa | nie |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Pokrywa 2x gniazdo RJ45 płaska z żaluzjami grafit 82006-38 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Czarny |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
5356,82006-38 -
m/download/23624274/5356-82006-38.pdf [47.12 kB]
UES0027_komputerowe -
m/download/23646297/ues0027-komputerowe.pdf [576.25 kB]
DZ_3810001 -
m/download/23653090/dz-3810001.pdf [746.72 kB]
82006 -
m/download/23653091/82006.max [864.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Pokrywa 2x gniazdo RJ45 płaska z żaluzjami grafit 82006-38 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135