Do ulubionych
http://www.hager.pl/files/download/0/2797132/0/hager_DAF2802000ELN_karta_katalogowa.pdf
Parametr Wartość
Wyrównanie wysokości 0 mm
Wysokość kolumny 2000 - 2000 mm
Do montażu sufitowego nie
Głębokość kolumny 130 mm
Głębokość pokrywy 15 mm
Kierunek wprowadzenia kabla Z góry / u góry
Kolor kolumny Aluminium
Kolor pokrywy Aluminium
Kształt kolumny Prostokątny
Liczba przegród 2
Liczba wymiennych pokryw 2
Materiał bezhalogenowy kolumny tak
Materiał bezhalogenowy pokrywy tak
Materiał kolumny elektroinstalacyjnej Aluminium
Materiał pokrywy Aluminium
Model Dwustronny
Montaż podłogowy nie
Powierzchnia górna kolumny Anodowanie
Powierzchnia pokrywy Stan surowy
Profil przelotowy tak
Przekrój użyteczny 10800 mm²
Przenośny tak
Regulowane nie
Rodzaj materiału kolumny elektroinstalacyjnej Inne
Rodzaj materiału pokrywy Inne
Sposób mocowania Stopka
Szerokość kolumny 98 mm
Szerokość pokrywy 80 mm