Polecane
Cena: |
1078,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 078,02 |
zł netto |
Cena: |
1325,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 325,96 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
32 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.VE-EE Pokrywa uchylna VEQ12 244x244 wykładzina 12mm stal nierdzewna VEQ1212E HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2803267/0/hager_VEQ1212E_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.VE-EE Pokrywa uchylna VEQ12 244x244 wykładzina 12mm stal nierdzewna VEQ1212E HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość zewnętrzna | 267 mm |
| Głębokość wgłębienia/wycięcia na wykładzinę podłogową | 12 mm |
| Liczba gniazd CEE 16 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 0 |
| Liczba gniazd CEE 32 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 12 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 12 |
| Minimalna głębokość | 84 mm |
| Obciążenie pionowe na dużej powierzchni (duże obciążenie) zgodnie z EN 50085-2-2 | 4 kN |
| Obciążenie pionowe na małej powierzchni zgodnie z EN 50085-2-2 | 2.6 kN |
| Pokrywa z zamkiem | tak |
| Stopień ochrony (IP) w stanie nieużywanym (wyjście kablowe zamknięte) | IP30 |
| Stopień ochrony (IP) w użyciu (wyjście kablowe otwarte) | IP20 |
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Kwadratowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Długość wbudowania | 244 mm |
| Do czyszczenia na mokro | nie |
| Do instalacji w betonie | tak |
| Do instalacji wewnętrznej | tak |
| Do instalacji z podwójnym dnem | tak |
| Do instalacji zewnętrznej | nie |
| Do kanałów podpodłogowych | tak |
| Do niewypełnionych podłóg | tak |
| Do podłóg w pomieszczeniach komputerowych | tak |
| Kolor | Inne |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 12 |
| Liczba modułów | 3 |
| Liczba wpustów | 1 |
| Materiał pokrywy | Tworzywo sztuczne |
| Ramka ochronna do wykładziny podłogowej | tak |
| Rodzaj ryglowania | Inne |
| Szerokość wbudowania | 244 mm |
| Szerokość zewnętrzna | 267 mm |
| Wykonanie pokrywy | Kwadratowy |
| Wykończenie powierzchni pokrywy | Szczotkowanie |
| Z wgłębieniem/wycięciem na wykładzinę podłogową | tak |
| Z wypustem kablowym w pokrywie | tak |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Ocynk |
| Zabezpieczenie powierzchni pokrywy | Inne |
Pliki do pobrania
hager_veq1212e_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 16:30, 260.67 kB]
PDS_VEQ1212E_3301_pl-PL -
m/download/23418874/pds-veq1212e-3301-pl-pl.pdf [151.79 kB]
6LE000528B -
m/download/23418875/6le000528b.pdf [2.20 MB]
6LE001951A -
m/download/23418876/6le001951a.pdf [2.45 MB]
rohs_declaration_VEQ1212E_en-GB -
m/download/23418877/rohs-declaration-veq1212e-en-gb.pdf [42.09 kB]
TEH_CE_CERT_VQ_VR_VE_PL_14112017 -
m/download/23418878/teh-ce-cert-vq-vr-ve-pl-14112017.pdf [120.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.VE-EE Pokrywa uchylna VEQ12 244x244 wykładzina 12mm stal nierdzewna VEQ1212E HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135