Polecane
Cena: |
999,62 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
980,02 |
zł netto |
Cena: |
1229,53 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 205,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
18 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: tehalit.VE-EE Zestaw puszka podło-montazowa IP30 5kN Q06 205x205 15mm stal
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość zewnętrzna | 200 mm |
| Głębokość wgłębienia/wycięcia na wykładzinę podłogową | 15 mm |
| Liczba gniazd CEE 16 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 0 |
| Liczba gniazd CEE 32 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 0 |
| Liczba gniazd w standardzie brytyjskim BS 1363 | 0 |
| Liczba gniazd w standardzie brytyjskim BS1363 | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 6 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 6 |
| Minimalna głębokość | 95 mm |
| Obciążenie pionowe na dużej powierzchni (duże obciążenie) zgodnie z EN 50085-2-2 | 5 kN |
| Obciążenie pionowe na małej powierzchni zgodnie z EN 50085-2-2 | 3 kN |
| Pokrywa z zamkiem | tak |
| Stopień ochrony (IP) w stanie nieużywanym (wyjście kablowe zamknięte) | IP30 |
| Stopień ochrony (IP) w użyciu (wyjście kablowe otwarte) | IP30 |
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Inne |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Długość wbudowania | 205 mm |
| Do czyszczenia na mokro | nie |
| Do instalacji w betonie | tak |
| Do instalacji wewnętrznej | tak |
| Do instalacji z podwójnym dnem | tak |
| Do instalacji zewnętrznej | nie |
| Do kanałów podpodłogowych | tak |
| Do niewypełnionych podłóg | tak |
| Do podłóg w pomieszczeniach komputerowych | tak |
| Kolor | Srebro |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 6 |
| Liczba modułów | 2 |
| Liczba wpustów | 28 |
| Materiał pokrywy | Stal nierdzewna |
| Obciążenie pokrywy | 3 kN |
| Ramka ochronna do wykładziny podłogowej | nie |
| Rodzaj ryglowania | Inne |
| Szerokość wbudowania | 205 mm |
| Szerokość zewnętrzna | 200 mm |
| Wykonanie pokrywy | Inne |
| Wykończenie powierzchni pokrywy | Szczotkowanie |
| Z wgłębieniem/wycięciem na wykładzinę podłogową | tak |
| Z wypustem kablowym w pokrywie | tak |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni pokrywy | Inne |
Pliki do pobrania
PDS_UDKQ06E15_3301_pl-PL -
m/download/23412955/pds-udkq06e15-3301-pl-pl.pdf [139.24 kB]
rohs_declaration_UDKQ06E15_en-GB -
m/download/23412956/rohs-declaration-udkq06e15-en-gb.pdf [42.21 kB]
T030C_EU-DECLARATION-OF-CONFORMITY_DE-EN_UF-IP_SIGNED -
m/download/23412957/t030c-eu-declaration-of-conformity-de-en-uf-ip-signed.pdf [594.89 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.VE-EE Zestaw puszka podło-montazowa IP30 5kN Q06 205x205 15mm stal
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135