Polecane
Cena: |
0,74 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,74 |
zł netto |
Cena: |
0,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Dławik M20 34.520 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP68 |
| Numer RAL | 7035 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Dławnica do kabla płaskiego | nie |
| Dławnica kablowa podzielna | tak |
| Długość gwintu | 10 mm |
| Do kabli zbrojonych | nie |
| Do przewodów o średnicy | 9 - 13 mm |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | Brak |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | Brak |
| Ekranowany | nie |
| Gatunek materiału | Poliamid (PA) |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie zatrzaskowe w otworze | nie |
| Model | Prosty |
| Nominalny rozmiar gwintu metrycznego/PG | 20 |
| Nominalny rozmiar gwintu w calach NPT / gwintu gazowego | Inne |
| Ochrona kabla przed zagięciem | nie |
| Odporność na uderzenia | tak |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka |
| Skok gwintu | 2.5 mm |
| Szerokość klucza | 24 mm |
| Wkładka uszczelniająca wieloprzewodowa | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wzmocniony włóknem szklanym | nie |
| Z przeciwnakrętką | tak |
Pliki do pobrania
34.520.pdf [2022-03-04 12:12, 267.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Dławik M20 34.520 OPATÓWEK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135