Polecane
Cena: |
8,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,72 |
zł netto |
Cena: |
10,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
101 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DP 36 (10 szt./opak.) DŁAWNICA KABLOWA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Długość gwintu | 14 mm |
| Do przewodów o średnicy | 25 - 32 mm |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | Brak |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | Brak |
| Gatunek materiału | Poliamid (PA) |
| Kolor | Jasnoszary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Prosty |
| Nominalny rozmiar gwintu metrycznego/PG | 36 |
| Rodzaj gwintu | PG |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelki |
| Szerokość klucza | 50 mm |
| Zakres temperatury pracy | -20 - 80 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co DP 36 (10 szt./opak.) DŁAWNICA KABLOWA
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135