Polecane
Cena: |
2,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,77 |
zł netto |
Cena: |
3,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
450 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DP-EN 32 HM (50 szt./opak.) DŁAWNICA KABLOWA E03DK-01040100501 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP68 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Znamionowy rozmiar gwintu metrycznego/PG | 32 |
| Bezhalogenowe | Nie |
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Dławnica do kabla płaskiego | Nie |
| Dławnica kablowa podzielna | Tak |
| Długość brutto | 0,13 |
| Długość gwintu [mm] | 11 mm |
| Do przewodów o średnicy [mm] | 16 mm |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | Brak |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | Brak |
| Kolor | Jasnoszary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Prosty |
| nazwa skrócona | DP-EN 32 HM |
| Ochrona kabla przed zagięciem | Nie |
| Odporność na uderzenia | Tak |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Rodzaj materiału | Poliamid (PA) |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelki |
| Szerokość brutto | 0,1 |
| Szerokość klucza [mm] | 35 mm |
| Uchwyt kablowy odciążający | Nie |
| waga brutto kg | 0,0399 |
| waga netto kg | 0,03769 |
| Wkładka uszczelniająca wieloprzewodowa | Nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | Nie |
| Wysokość brutto | 0,02 |
| Wzmocniony włóknem szklanym | Nie |
| Z przeciwnakrętką | Tak |
| Zakres temperatury otoczenia [°C] | -30 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co DP-EN 32 HM (50 szt./opak.) DŁAWNICA KABLOWA E03DK-01040100501 ERGOM
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135