Polecane
Cena: |
380,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
380,02 |
zł netto |
Cena: |
467,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
467,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: DILM50-EA(230V50HZ,240V60HZ) Stycznik mocy 22kW 50A 3P cewka 230V AC 0Z 0R 190011 EATON
Parametry techniczne: DILM50-EA(230V50HZ,240V60HZ) Stycznik mocy 22kW 50A 3P cewka 230V AC 0Z 0R 190011 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 132.1 mm |
| Liczba styków głównych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków głównych zwiernych | 3 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 230 - 690 V |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 55 mm |
| Wersja modułowa | nie |
| Wysokość | 115 mm |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 22 kW |
| Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V | 10 kW |
| Znamionowa moc pracy NEMA | 29.8 kW |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 240 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 0 - 0 V |
| Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V | 21 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V | 80 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V | 50 A |
Pliki do pobrania
01_00004775 -
m/download/20590156/01-00004775.pdf [451.50 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co DILM50-EA(230V50HZ,240V60HZ) Stycznik mocy 22kW 50A 3P cewka 230V AC 0Z 0R 190011 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135