Stycznik mocy 80A 3P 48V AC 1Z 1R LC1D80E7 SCHNEIDER
Stycznik mocy 80A 3P 48V AC 1Z 1R LC1D80E7 SCHNEIDER (LC1D80E7)
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik mocy 80A 3P 48V AC 1Z 1R LC1D80E7 SCHNEIDER
Stycznik TeSys Deca, 3-biegunowy (3NO), do sterowania silnikami do 80A/690V AC-3/AC-3e (37kW@400V). Posiada cewkę 48V 50/60Hz AC, wbudowane styki pomocnicze 1NO+1NC (certyfikat lustrzany NC), podłączenie zasilania za pomocą zacisków śrubowych, podłączenie sterowania za pomocą zacisków śrubowych. Przy prędkościach roboczych do 3600 cykli na godzinę i temperaturą do 60°C zapewnia wysoką niezawodność i trwałość. Kompaktowy (szerokość 85 mm), montaż na szynie DIN lub mocowanie śrubowe. Produkt posiada certyfikaty wielu standardów (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), zgodność z Green Premium (RoHs/Reach).Green Premium pozwoli spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając produktom zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak RoHS i REACH, a także doskonałą przejrzystość w kwestii ujawniania informacji o środowisku i instrukcji dotyczących zakończenia eksploatacji
Parametry techniczne: Stycznik mocy 80A 3P 48V AC 1Z 1R LC1D80E7 SCHNEIDER
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 37 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 15 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 48 - 48 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 48 - 48 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 32 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 125 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 80 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik mocy 80A 3P 48V AC 1Z 1R LC1D80E7 SCHNEIDER