Cewka do CEM32-CEM40 BCAE4-40-24V-50/60Hz 004641820 ETI
Cewka do CEM32-CEM40 BCAE4-40-24V-50/60Hz 004641820 ETI (004641820)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004641820
  • Kod kreskowy EAN: 7890355110737
  • Indeks/kod produktu: 128022
Stan magazynowy producenta
37 SZT
Do ulubionych
Opis produktu: Cewka do CEM32-CEM40 BCAE4-40-24V-50/60Hz 004641820 ETI
Parametry techniczne: Cewka do CEM32-CEM40 BCAE4-40-24V-50/60Hz 004641820 ETI
Parametr Wartość
Rodzaj napięcia sterowania AC
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 24 V