Polecane
Cena: |
12,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,41 |
zł netto |
Cena: |
15,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przekaźnik miniaturowy serii 40: 1 P; 16 A; 24 V DC /opk=50szt./ 40.61.7.024.0000 FINDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 29 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 12.4 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 25 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | tak |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 24 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Finder S.p.A. con unico socio ul. Via Drubiaglio 14 10040 Almese finder.pl@findernet.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Finder S.p.A. con unico socio ul. Via Drubiaglio 14 10040 Almese finder.pl@findernet.com
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik miniaturowy serii 40: 1 P; 16 A; 24 V DC /opk=50szt./ 40.61.7.024.0000 FINDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135