Polecane
Cena: |
22,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,59 |
zł netto |
Cena: |
27,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zelio Relay Przekaźnik interfejsowy 120V AC 16A 1 styk C/O RSB1A160F7 SCHNEIDER
Przekaźnik interfejsowy stworzony w oparciu o doświadczenie w budowie przekaźników zbierane od 1924. Wysoka niezawodność odpowiednia dla zastosowań przemysłowych takich jak: pakowanie, HVAC, panele kontrolne automatyki, przekładnie średniego i niskiego napięcia , kontrola silników, zasilacze, aparatura medyczna oraz budynkowa. Szeroki wybór styków dla dopasowania do potrzeb prądowych.
Parametry techniczne: Zelio Relay Przekaźnik interfejsowy 120V AC 16A 1 styk C/O RSB1A160F7 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Głębokość | 19.6 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Inne |
| Materiał styków | Inne |
| Materiał wkładki stykowej | Inne |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 12.5 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 29 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | tak |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 120 - 120 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 120 - 120 V |
Pliki do pobrania
RSB1A160F7_document -
m/download/17925652/rsb1a160f7-document.pdf [161.84 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010449/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
03-06-0_UK_Declaration_RSB -
m/download/17789445/03-06-0-uk-declaration-rsb.pdf [309.91 kB]
ENVPEP1406006EN_V2 -
m/download/17789444/envpep1406006en-v2.pdf [639.60 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Relay Przekaźnik interfejsowy 120V AC 16A 1 styk C/O RSB1A160F7 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135