Polecane
Cena: |
20,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,83 |
zł netto |
Cena: |
25,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,62 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER RCLS3L024W Miniaturowy przekaźnik przemysłowy, 24 V DC, 1 zestyk zwierny (AgSnO) , 250 V AC, 16 A, Raster w mm: 5.00, Przycisk testowy: Nie 1984080000 /20szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 15.7 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Materiał pokrycia styków | Cyna |
| Materiał styków | Stop srebra i dwutlenku cyny (AgSnO2) |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 12.7 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 29 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 22.8 - 31.2 V |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER RCLS3L024W Miniaturowy przekaźnik przemysłowy, 24 V DC, 1 zestyk zwierny (AgSnO) , 250 V AC, 16 A, Raster w mm: 5.00, Przycisk testowy: Nie 1984080000 /20szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135