Polecane
Cena: |
30,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,20 |
zł netto |
Cena: |
37,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RELPOL Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy 4P 7A 230VAC R4N-2014-23-5230-WT 860413
Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy - miniaturowy, do gniazda wtykowego. Szerokość 21,2 mm. Wyjście: 4P - cztery zestyki przełączne - wyprowadzenia: 11(9)-12(1)-14(5); 21(10)-22(2)-24(6); 31(11)-32(3)-34(7); 41(12)-42(4)-44(8); AC1 - 6 A / 250 V; DC1 - 6 A / 24 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: A1(13) - A2(14), napięcie zasilania Un - 230 V AC. Wskaźnik mechaniczny W i przycisk testujący T z funkcją blokowania. Wymiary: 27,5 x 21,2 x 35,6 mm. IP 40. Materiał styków: AgNi. Wymiary zestawu R4N + gniazdo wtykowe + obejma: wskazane są w opisie wybranego gniazda.
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy 4P 7A 230VAC R4N-2014-23-5230-WT 860413
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Głębokość | 35.6 mm |
| Kompletny z gniazdem | Nie |
| Liczba styków przełącznych | 4 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 21.2 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| wykonanie | standard |
| Wysokość | 27.5 mm |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 0 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy 4P 7A 230VAC R4N-2014-23-5230-WT 860413
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135