RELPOL Przekaźnik nadzorczy, nadzór prądu, zakres pomiarowy 1 A, 230 V AC RPN-1A1-A230 864365
RELPOL Przekaźnik nadzorczy, nadzór prądu, zakres pomiarowy 1 A, 230 V AC RPN-1A1-A230 864365 (864365)
Do ulubionych
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik nadzorczy, nadzór prądu, zakres pomiarowy 1 A, 230 V AC RPN-1A1-A230 864365
Parametr Wartość
Głębokość 90 mm
Kontrola nadprądowa, 1-fazowa tak
Kontrola nadprądowa, 3-fazowa nie
Kontrola podprądowa, 1-fazowa tak
Kontrola podprądowa, 3-fazowa nie
Liczba styków przełącznych 1
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie wtykowe
Szerokość 17.5 mm
Wysokość 64.6 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Zakres pomiarowy prądu 1 - 16 A
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 0 - 0 V
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik nadzorczy, nadzór prądu, zakres pomiarowy 1 A, 230 V AC RPN-1A1-A230 864365