Polecane
Cena: |
682,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
682,58 |
zł netto |
Cena: |
839,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
839,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: EMR6-I15-A-1 Przekaźnik monitorujący prąd 0.3 - 15A 220 - 240VAC 184754 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wartość nastawy prądu 1 | 0.3 - 1.5 A |
| Wartość nastawy prądu 2 | 3 - 15 A |
| Zakres pomiarowy napięcia | 24 - 240 V |
| Funkcja histerezy DC | nie |
| Funkcja histerezy, 1-fazowa | nie |
| Funkcja histerezy, 3-fazowa | nie |
| Głębokość | 103.7 mm |
| Kontrola nadprądowa, 1-fazowa | tak |
| Kontrola nadprądowa, 3-fazowa | nie |
| Kontrola podprądowa, 1-fazowa | tak |
| Kontrola podprądowa, 3-fazowa | nie |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 30 s |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 0 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 0.1 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 0 s |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Napięcie pracy dla DC | 24 - 240 V |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Napięcie zasilające dla AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Napięcie zasilające dla DC | 24 - 240 V |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj prądu | AC/DC |
| Szerokość | 22.5 mm |
| Wymagane zewnętrzne źródło zasilania | nie |
| Wysokość | 85.6 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Zakres pomiarowy prądu | 0.3 - 15 A |
| Zawiera kontrolę nadprądową DC | tak |
| Zawiera kontrolę podprądową DC | tak |
| Zewnętrzny przekładnik prądowy | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 240 V |
| Znamionowy prąd załączania | 4 A |
Pliki do pobrania
01_00004282 -
m/download/20564009/01-00004282.pdf [449.96 kB]
01_00004284 -
m/download/20564012/01-00004284.pdf [501.98 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co EMR6-I15-A-1 Przekaźnik monitorujący prąd 0.3 - 15A 220 - 240VAC 184754 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135