Polecane
Cena: |
232,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
232,89 |
zł netto |
Cena: |
286,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
286,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Elektroniczny przekaźnik mocy pobranej i oddanej do sieci moc mierzona 0-2kW EPM-621 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. prąd obciążenia | 16 A |
| Nadaje się do ładowania z kompensacją temperatury | nie |
| Znam. napięcie systemowe 12 V DC | nie |
| Znam. napięcie systemowe 24 V DC | nie |
| Znam. napięcie systemowe 36 V DC | nie |
| Znam. napięcie systemowe 48 V DC | nie |
| Znam. napięcie systemowe 60 V DC | nie |
| Znam. napięcie systemowe 72 V DC | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja histerezy DC | nie |
| Funkcja histerezy, 1-fazowa | tak |
| Funkcja histerezy, 3-fazowa | nie |
| Głębokość | 65 mm |
| Kontrola nadprądowa, 1-fazowa | tak |
| Kontrola nadprądowa, 3-fazowa | nie |
| Kontrola podprądowa, 1-fazowa | nie |
| Kontrola podprądowa, 3-fazowa | nie |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 1 s |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 1 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 1 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 1 s |
| Ochrona przeciwzwarciowa | nie |
| Ochrona przed głębokim rozładowaniem | nie |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj prądu | AC |
| Szerokość | 18 mm |
| Śledzenie punktów mocy maksymalnej (MPP-tracking) | nie |
| Wymagane zewnętrzne źródło zasilania | nie |
| Wysokość | 90 mm |
| Wyświetlacz | Brak |
| Z czujnikiem temperatury | nie |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Zabezpieczenie prądowe | nie |
| Zabezpieczenie termiczne | nie |
| Zawiera kontrolę nadprądową DC | nie |
| Zawiera kontrolę podprądową DC | nie |
| Zewnętrzny przekładnik prądowy | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 0 A |
Pliki do pobrania
ue_ff036_20_epm_epp_dek_zgod_ce.pdf [2022-03-10 10:44, 177.52 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23830872/karta-katalogowa.pdf [413.31 kB]
EPM-621-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23830871/epm-621-declaration-pref-origin-status-1.pdf [177.52 kB]
EPM-621-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23830875/epm-621-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Elektroniczny przekaźnik mocy pobranej i oddanej do sieci moc mierzona 0-2kW EPM-621 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135