Przekaźnik bistabilny grupowy z pamięcią na szynę DIN 24V BIS-412M-24V F&F
Przekaźnik bistabilny grupowy z pamięcią na szynę DIN 24V BIS-412M-24V F&F (BIS-412M-24V)
10 dni
Stan magazynowy producenta
6 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Przekaźnik bistabilny grupowy z pamięcią na szynę DIN 24V BIS-412M-24V F&F
Parametr Wartość
Maksymalny prąd załączania (cos φ = 0,6) 12 A
Częstotliwość napięcia sterowania 1 0 - 50 Hz
Funkcja Elektroniczny przełącznik grupowy
Głębokość wbudowania 65 mm
Liczba styków przełącznych 1
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 0
Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek 600 VA
Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) 750 VA
Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) 600 VA
Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek 2000 W
Napięcie sterowania 1 9 - 30 V
Obsługa ręczna nie
Rodzaj napięcia sterowania 1 AC/DC
Sposób montażu Szyna DIN
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Zakres napięcia zasilającego 9 - 30 V
Znamionowy prąd załączania 16 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik bistabilny grupowy z pamięcią na szynę DIN 24V BIS-412M-24V F&F