Przekaźnik bistabilny elektroniczny 2 wejścia 8-24VAC/DC + 230VAC 1Z 16A EP400 HAGER
Przekaźnik bistabilny elektroniczny 2 wejścia 8-24VAC/DC + 230VAC 1Z 16A EP400 HAGER (EP400)
10 dni
Stan magazynowy producenta
8 SZT
14 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Przekaźnik bistabilny elektroniczny 2 wejścia 8-24VAC/DC + 230VAC 1Z 16A EP400 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790057/0/hager_EP400_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Przekaźnik bistabilny elektroniczny 2 wejścia 8-24VAC/DC + 230VAC 1Z 16A EP400 HAGER
Parametr Wartość
Częstotliwość napięcia sterowania 2 50 - 60 Hz
Maksymalny prąd załączania (cos φ = 0,6) 16 A
Napięcie sterowania 2 8 - 24 V
Częstotliwość napięcia sterowania 1 50 - 60 Hz
Funkcja Przełącznik elektroniczny
Głębokość wbudowania 60 mm
Liczba styków przełącznych 0
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 1
Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek 1200 VA
Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) 600 VA
Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) 300 VA
Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek 1500 W
Napięcie sterowania 1 8 - 230 V
Obsługa ręczna tak
Rodzaj napięcia sterowania 1 AC
Rodzaj napięcia sterowania 2 AC/DC
Rodzaj napięcia zasilającego AC
Sposób montażu Szyna DIN
Szerokość wyrażona liczbą modułów 17.5
Zakres napięcia zasilającego 250 - 250 V
Znamionowy prąd załączania 16 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik bistabilny elektroniczny 2 wejścia 8-24VAC/DC + 230VAC 1Z 16A EP400 HAGER