Polecane
Cena: |
12,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,92 |
zł netto |
Cena: |
15,12 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zelio Relay Gniazdo RPZ 250V styki mieszane 2C/O 16A zaciski śrubowe RPZF2 SCHNEIDER
Przekaźnik mocy odzwierciedla kompetencje Schneider Electric w zakresie przekaźników od 1924 poprzez kompatybilność z interfejsem wtykowym RPM. Posiada szeroki wybór kontaktów dla wysokich wartości prądu. Zaprojektowany by zaoszczędzić miejsce, co pozwala na łatwy montaż na szynie DIN.
Parametry techniczne: Zelio Relay Gniazdo RPZ 250V styki mieszane 2C/O 16A zaciski śrubowe RPZF2 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 76 mm |
| Liczba pinów | 6 |
| Możliwość rozszerzenia | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 30 mm |
| Wysokość | 84 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
Pliki do pobrania
RPZF2_document -
m/download/17925033/rpzf2-document.pdf [129.53 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010437/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
03-04-0_UK_Declaration_RPM -
m/download/17789787/03-04-0-uk-declaration-rpm.pdf [404.68 kB]
ENVPEP1511021EN_V1 -
m/download/17789786/envpep1511021en-v1.pdf [135.93 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Relay Gniazdo RPZ 250V styki mieszane 2C/O 16A zaciski śrubowe RPZF2 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135