Polecane
Cena: |
17,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,83 |
zł netto |
Cena: |
21,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Harmony Relay Gniazdo SSL LED 5V DC 6A SSLZVA1 SCHNEIDER
To gniazdo ma 6mm szerokości i oferuje proste blokowanie/odlokowywanie przekaźnika dzięki łatwo widocznej zielonej dźwigni. Oferuje także widoczne oznaczenie obwodu na bokach w celu prostego montażu i konserwacji
Parametry techniczne: Harmony Relay Gniazdo SSL LED 5V DC 6A SSLZVA1 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 78.6 mm |
| Liczba pinów | 8 |
| Możliwość rozszerzenia | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 6.2 mm |
| Wysokość | 101 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
Pliki do pobrania
download -
m/download/17789834/download.zip [874.67 kB]
SSLZVA1_document -
m/download/17925209/sslzva1-document.pdf [164.11 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22012143/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
04-01-0_UK_Declaration_SSP3_SSM1_SSM2_SSL1_SSLZ -
m/download/17789833/04-01-0-uk-declaration-ssp3-ssm1-ssm2-ssl1-sslz.pdf [313.13 kB]
ENVPEP1405004EN_V2 -
m/download/17789831/envpep1405004en-v2.pdf [687.39 kB]
ENVEOLI1405004EN_V2 -
m/download/17789832/enveoli1405004en-v2.pdf [785.11 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony Relay Gniazdo SSL LED 5V DC 6A SSLZVA1 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135