Polecane
Cena: |
938,47 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
938,47 |
zł netto |
Cena: |
1154,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 154,32 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CT12/2500 PRZEKŁADNIK PRĄDOWY
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica przepustu | 18 mm |
| Znamionowa wtórna moc pozorna | 2 VA |
| Znamionowy prąd wtórny | 5 A |
| Klasa dokładności | 0,5 |
| Legalizowany | tak |
| Liczba wejść pierwotnych | 1 |
| Mocowanie zatrzaskowe | tak |
| Model | Przekładnik prądowy przepustowy |
| Przyłącze obwodu wtórnego | Połączenie wtykowe |
| Szerokość otworu | 127.3 - 127.3 mm |
| Współczynnik przetężeniowy | FS 5 |
| Wysokość otworu | 58.3 - 58.3 mm |
| Z ochroną przed dotykiem | tak |
| Z szyną miedzianą | tak |
| Znamionowy prąd pierwotny | 2500 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ABB Sp. z o.o. ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa contact.center@pl.abb.com
Produkty z tej samej kategorii co CT12/2500 PRZEKŁADNIK PRĄDOWY
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135