CT12/2500 PRZEKŁADNIK PRĄDOWY
CT12/2500 PRZEKŁADNIK PRĄDOWY (2CSG721240R1101)
  • Producent: ABB SP. Z O.O.
  • Numer katalogowy: 2CSG721240R1101
  • Kod kreskowy EAN: 8012542608400
  • Indeks/kod produktu: 006341
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Przekładnik prądowy
Cena:
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Nasz stan magazynowy
7 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: CT12/2500 PRZEKŁADNIK PRĄDOWY
Parametr Wartość
Średnica przepustu 18 mm
Znamionowa wtórna moc pozorna 2 VA
Znamionowy prąd wtórny 5 A
Klasa dokładności 0,5
Legalizowany tak
Liczba wejść pierwotnych 1
Mocowanie zatrzaskowe tak
Model Przekładnik prądowy przepustowy
Przyłącze obwodu wtórnego Połączenie wtykowe
Szerokość otworu 127.3 - 127.3 mm
Współczynnik przetężeniowy FS 5
Wysokość otworu 58.3 - 58.3 mm
Z ochroną przed dotykiem tak
Z szyną miedzianą tak
Znamionowy prąd pierwotny 2500 A