Polecane
Cena: |
175,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
175,99 |
zł netto |
Cena: |
216,47 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
216,47 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
13 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przekładnik prądowy - trójfazowy nap. znamionowe 720V AC 250/5A TP-250-5 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica przepustu | 0 mm |
| Znamionowa wtórna moc pozorna | 2.5 VA |
| Znamionowy prąd wtórny | 5 A |
| Klasa dokładności | 1 |
| Legalizowany | nie |
| Liczba wejść pierwotnych | 3 |
| Mocowanie zatrzaskowe | nie |
| Model | Przekładnik prądowy przelotowy |
| Pobór mocy | 0 VA |
| Przyłącze obwodu wtórnego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość otworu | 0 - 15 mm |
| Współczynnik przetężeniowy | FS 5 |
| Wysokość otworu | 0 - 21 mm |
| Z ochroną przed dotykiem | tak |
| Z szyną miedzianą | nie |
| Znamionowy prąd pierwotny | 250 A |
Pliki do pobrania
145911 -
m/download/23005485/145911.pdf [1.38 MB]
132486 -
m/download/23005486/132486.pdf [224.37 kB]
143077 -
m/download/23005484/143077.pdf [179.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekładnik prądowy - trójfazowy nap. znamionowe 720V AC 250/5A TP-250-5 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135