10 dni
Stan magazynowy producenta
38 SZT
14 dni
Porównaj
Do ulubionych
http://www.hager.pl/files/download/0/3064535/0/hager_SRA01505_karta_katalogowa.pdf
Parametr Wartość
Średnica przepustu 20 mm
Znamionowa wtórna moc pozorna 2.5 VA
Znamionowy prąd wtórny 5 A
Klasa dokładności 1
Legalizowany nie
Liczba wejść pierwotnych 1
Mocowanie zatrzaskowe nie
Model Przekładnik prądowy przelotowy
Pobór mocy 1 W
Przyłącze obwodu wtórnego Połączenie śrubowe
Szerokość otworu 29.5 - 29.5 mm
Współczynnik przetężeniowy FS 5
Wysokość otworu 20 - 20 mm
Z ochroną przed dotykiem tak
Z szyną miedzianą nie
Znamionowy prąd pierwotny 150 A