Przekładnik prądowy 100/5A 1,5VA kl.1 fi 23-30mm 30(40)x10/50x12mm Z-MG/WAS100 101623 EATON
Przekładnik prądowy 100/5A 1,5VA kl.1 fi 23-30mm 30(40)x10/50x12mm Z-MG/WAS100 101623 EATON (101623)
Nasz stan magazynowy
1 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Przekładnik prądowy 100/5A 1,5VA kl.1 fi 23-30mm 30(40)x10/50x12mm Z-MG/WAS100 101623 EATON
Parametr Wartość
Średnica przepustu 0 mm
Znamionowa wtórna moc pozorna 0 VA
Znamionowy prąd wtórny 5 A
Klasa dokładności 1
Legalizowany nie
Liczba wejść pierwotnych 1
Mocowanie zatrzaskowe tak
Model Przekładnik prądowy przepustowy
Przyłącze obwodu wtórnego Połączenie wtykowe
Szerokość otworu 0 - 30.7 mm
Współczynnik przetężeniowy FS 5
Wysokość otworu 0 - 23.6 mm
Z ochroną przed dotykiem nie
Z szyną miedzianą nie
Znamionowy prąd pierwotny 100 A
Produkty z tej samej kategorii co Przekładnik prądowy 100/5A 1,5VA kl.1 fi 23-30mm 30(40)x10/50x12mm Z-MG/WAS100 101623 EATON