Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 139,09 zł brutto
Twoja cena 76,89 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,40 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,48 zł brutto
Twoja cena 73,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 70,11 zł brutto
Twoja cena 54,47 zł brutto
Do koszykaCena: |
111,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
111,60 |
zł netto |
Cena: |
137,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
137,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przekładnik prądowy 100/5A 1,5VA kl.1 fi 23-30mm 30(40)x10/50x12mm Z-MG/WAS100 101623 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica przepustu | 0 mm |
| Znamionowa wtórna moc pozorna | 0 VA |
| Znamionowy prąd wtórny | 5 A |
| Klasa dokładności | 1 |
| Legalizowany | nie |
| Liczba wejść pierwotnych | 1 |
| Mocowanie zatrzaskowe | tak |
| Model | Przekładnik prądowy przepustowy |
| Przyłącze obwodu wtórnego | Połączenie wtykowe |
| Szerokość otworu | 0 - 30.7 mm |
| Współczynnik przetężeniowy | FS 5 |
| Wysokość otworu | 0 - 23.6 mm |
| Z ochroną przed dotykiem | nie |
| Z szyną miedzianą | nie |
| Znamionowy prąd pierwotny | 100 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co Przekładnik prądowy 100/5A 1,5VA kl.1 fi 23-30mm 30(40)x10/50x12mm Z-MG/WAS100 101623 EATON
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
22395brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
36577brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
167 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19594brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
32747brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12210brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12210brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
163 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20715brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18661brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18661brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
69380brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21367brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
35 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12130brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21647brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135