Polecane
Cena: |
454,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
454,45 |
zł netto |
Cena: |
558,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
558,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
9 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: agardio.measure Licznik energii elektrycznej 1-fazowy, 80A 2M, wyjście imp., MID
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blokada cofania licznika | tak |
| Dopuszczenie | MID (Measuring Instruments Directive) |
| EDL40/EEC40 | nie |
| Głębokość | 60 mm |
| Klasa dokładności | B |
| Legalizowany | tak |
| Liczba faz | Jednofazowe |
| Liczba impulsów | 1 - 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Liczba pozycji licznika | 9 |
| Liczba taryf licznika | Dwutaryfowy |
| Maksymalny prąd (Imax) | 80 A |
| Model | Pomiar bezpośredni |
| Napięcie znamionowe (Un) L-L | 230 - 230 V |
| Napięcie znamionowe (Un) N-L | 92 - 276 V |
| Odpowiednie do | Pobór/zwrot |
| Pobór mocy | 0.6 W |
| Pomiar profilu obciążenia | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 80 A |
| Rodzaj energii mierzonej | Moc czynna i bierna |
| Rodzaj interfejsu | Inne |
| Rodzaj wskaźnika | Cyfrowy |
| Rodzaj wyjścia impulsowego | S0 |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| Sterowanie taryfami | Zewnętrzny |
| Stopień ochrony (NEMA) | 2 |
| Szerokość | 36 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Wyjście impulsowe | Elektryczny |
| Wysokość | 92 mm |
| Z blokadą kodem | nie |
| Zakres częstotliwości | 45 - 65 Hz |
Pliki do pobrania
PDS_ECP180D_3301_pl-PL -
m/download/23405313/pds-ecp180d-3301-pl-pl.pdf [95.01 kB]
6LE009827A_Appendix_MID_Energy_meter-password_WEB -
m/download/23405314/6le009827a-appendix-mid-energy-meter-password-web.pdf [311.47 kB]
6LE005249B_Inst_ECP180D_DE_EN -
m/download/23405315/6le005249b-inst-ecp180d-de-en.pdf [3.41 MB]
rohs_declaration_ECP180D_en-GB -
m/download/23405316/rohs-declaration-ecp180d-en-gb.pdf [42.16 kB]
EUDoC_0023.04-2024 -
m/download/23405317/eudoc-0023-04-2024.pdf [456.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co agardio.measure Licznik energii elektrycznej 1-fazowy, 80A 2M, wyjście imp., MID
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135