Wyłącznik różnicowoprądowy 2P 40A 0,03A typ AC BDC240/030
Wyłącznik różnicowoprądowy 2P 40A 0,03A typ AC BDC240/030 (607126)
Nasz stan magazynowy
16 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Wyłącznik różnicowoprądowy 2P 40A 0,03A typ AC BDC240/030
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowoprądowy 2P 40A 0,03A typ AC BDC240/030
Parametr Wartość
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 6 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Częstotliwość 50/60 Hz
Czułość AC
Głębokość wbudowania 44 mm
Liczba biegunów 2
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Napięcie znamionowe 240 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
Ochrona selektywna nie
Prąd znamionowy 40 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 35 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 25 mm²
Sposób montażu Szyna DIN
Stopień zanieczyszczenia 3
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
Wyzwalanie krótkozwłoczne tak
Z blokadą nie
Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowoprądowy 2P 40A 0,03A typ AC BDC240/030