Polecane
Cena: |
83,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
80,58 |
zł netto |
Cena: |
102,59 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
99,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
112 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: KRD10-4/100/30-AC
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Czułość | AC |
| Liczba biegunów | 4 |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Prąd znamionowy | 100 A |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 40 °C |
| Znamionowy prąd różnicowy | 30 A |
Pliki do pobrania
38733_karta_techniczna -
m/download/22554078/38733-karta-techniczna.pdf [212.72 kB]
38733_deklaracjaCE -
m/download/22554079/38733-deklaracjace.pdf [1,023.63 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co KRD10-4/100/30-AC
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135