Polecane
Cena: |
224,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
213,82 |
zł netto |
Cena: |
276,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
263,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
28 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 40A 100mA 10kA A
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Czułość | A |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Liczba biegunów | 4 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7005 |
| Ochrona selektywna | nie |
| Odporność na udar prądowy | 3 kA |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 16 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 4.39 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 70 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 10 kA |
| Wyzwalanie krótkozwłoczne | nie |
| Z blokadą | tak |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.1 A |
Pliki do pobrania
PDS_CEA640J_3301_pl-PL -
m/download/23403643/pds-cea640j-3301-pl-pl.pdf [115.31 kB]
ID1_ID_6LE002853AC -
m/download/23403644/id1-id-6le002853ac.pdf [1.20 MB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23403647/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_CEA640J_en-GB -
m/download/23403645/rohs-declaration-cea640j-en-gb.pdf [42.14 kB]
DECLARATION_25_2118_01_25 -
m/download/23403646/declaration-25-2118-01-25.pdf [1.04 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co RCCB Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 40A 100mA 10kA A
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135