Wyłącznik różnicowoprądowy K60 IDK-25-2-30-AC 25A 1P+N 30mA Typ AC A9Z05225 SCHNEIDER
Wyłącznik różnicowoprądowy K60 IDK-25-2-30-AC 25A 1P+N 30mA Typ AC A9Z05225 SCHNEIDER (A9Z05225)
Nasz stan magazynowy
181 szt
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Wyłącznik różnicowoprądowy K60 IDK-25-2-30-AC 25A 1P+N 30mA Typ AC A9Z05225 SCHNEIDER
Wyłącznik różnicowoprądowy serii IDK, o numerze A9Z05225, IDK-25-2-30-AC, 2-biegunowy, 25A, czułość 30 mA, typ AC - poprawnie reaguje na prądy upływu sinusoidalne Pozwala na realizację ochrony przeciwporażeniowej w instalacjach elektrycznych. enterWyłącznik różnicowoprądowy dopasowany do potrzeb budownictwa mieszkaniowego i podobnego. Podwójne zaciski od dołu (szyna + przewód). Karbowane zaciski zwiększające pewność podłączenia. ożliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania. Tor N umieszony po lewej stronie, ułatwia oszynowanie z wyłącznikami nadprądowymi.
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowoprądowy K60 IDK-25-2-30-AC 25A 1P+N 30mA Typ AC A9Z05225 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Częstotliwość 50/60 Hz
Czułość AC
Głębokość wbudowania 44 mm
Liczba biegunów 2
Możliwość dodatkowego wyposażenia nie
Napięcie znamionowe 230 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
Ochrona selektywna nie
Odporność na udar prądowy 0.25 kA
Prąd znamionowy 25 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 35 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 25 mm²
Rodzaj napięcia AC
Sposób montażu Szyna DIN
Stopień zanieczyszczenia 2
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -5 - 40 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Wyzwalanie krótkozwłoczne nie
Z blokadą tak
Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowoprądowy K60 IDK-25-2-30-AC 25A 1P+N 30mA Typ AC A9Z05225 SCHNEIDER
Osoby, które kupiły produkt Wyłącznik różnicowoprądowy K60 IDK-25-2-30-AC 25A 1P+N 30mA Typ AC A9Z05225 SCHNEIDER kupiły także