Polecane
Cena: |
45,73 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,73 |
zł netto |
Cena: |
56,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
120 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik różnicowonadprądowy 2P B16A 30mA typ A SCHELINGER
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowonadprądowy 2P B16A 30mA typ A SCHELINGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Głębokość wbudowania | 73 mm |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 40 °C |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
Pliki do pobrania
17-kat-aparatura-schelinger-2024-gvl-rcbo -
m/download/19953827/17-kat-aparatura-schelinger-2024-gvl-rcbo.pdf [2.23 MB]
manual-gvl -
m/download/19953829/manual-gvl.pdf [1.49 MB]
deklaracja-zgodnosci-ue-wylaczniki-roznicowopradowe-gvl-typ-a -
m/download/19953828/deklaracja-zgodnosci-ue-wylaczniki-roznicowopradowe-gvl-typ-a.pdf [1,005.59 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowonadprądowy 2P B16A 30mA typ A SCHELINGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135