KRD10-4/40/30-A
KRD10-4/40/30-A (38742)
10 dni
Stan magazynowy producenta
183 SZT
Do ulubionych
Parametry techniczne: KRD10-4/40/30-A
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Czułość A
Liczba biegunów 4
Napięcie znamionowe 400 V
Prąd znamionowy 40 A
Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
Znamionowy prąd różnicowy 30 A