KRD10-2/63/30-B Wyłącznik różnicowoprądowy IDEAL TS 2P KRD10-2/63/30-B typ B KANLUX
KRD10-2/63/30-B Wyłącznik różnicowoprądowy IDEAL TS 2P KRD10-2/63/30-B typ B KANLUX (38532)
10 dni
Stan magazynowy producenta
112 SZT
Stopień ochrony (IP) IP20
Liczba biegunów 2
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 63 A
Szerokość wyrażona liczbą modułów 3
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
Znamionowy prąd różnicowy 30 A