KRD6-2/40/100-A Wyłącznik różnicowoprądowy IDEAL TS 2P KRD6-2/40/100-A typ A KANLUX
KRD6-2/40/100-A Wyłącznik różnicowoprądowy IDEAL TS 2P KRD6-2/40/100-A typ A KANLUX (23226)
10 dni
Stan magazynowy producenta
375 SZT
7 dni
Stopień ochrony (IP) IP20
Czułość A
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 40 A
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
Znamionowy prąd różnicowy 100 A