PFIM-100/4/05 Wyłącznik różnicowoprądowy 10kA 100A 4P 500mA typ AC 102826 EATON
PFIM-100/4/05 Wyłącznik różnicowoprądowy 10kA 100A 4P 500mA typ AC 102826 EATON (102826)
Nasz stan magazynowy
1 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: PFIM-100/4/05 Wyłącznik różnicowoprądowy 10kA 100A 4P 500mA typ AC 102826 EATON
Parametr Wartość
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Częstotliwość 50 Hz
Czułość AC
Głębokość wbudowania 70.5 mm
Liczba biegunów 4
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Napięcie znamionowe 400 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
Numer RAL (zbliżony) 7035
Ochrona selektywna nie
Odporność na udar prądowy 0.25 kA
Prąd znamionowy 100 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1.5 - 35 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1.5 - 16 mm²
Rodzaj napięcia AC
Sposób montażu Szyna DIN
Stopień zanieczyszczenia 2
Straty mocy 18.8 W
Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 60 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Wytrzymałość zwarciowa (Icw) 10 kA
Wyzwalanie krótkozwłoczne nie
Z blokadą tak
Znamionowy prąd różnicowy 0.5 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co PFIM-100/4/05 Wyłącznik różnicowoprądowy 10kA 100A 4P 500mA typ AC 102826 EATON