Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P+N (1 moduł) C16A 30mA Typ A A08-GKR-A-C16 SCHELINGER BEMKO
Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P+N (1 moduł) C16A 30mA Typ A A08-GKR-A-C16 SCHELINGER BEMKO (A08-GKR-A-C16)
10 dni
Stan magazynowy producenta
500 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P+N (1 moduł) C16A 30mA Typ A A08-GKR-A-C16 SCHELINGER BEMKO
Parametr Wartość
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Częstotliwość 50 Hz
Głębokość wbudowania 67 mm
Napięcie znamionowe 230 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 500 V
Prąd znamionowy 16 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 6 mm²
Rodzaj napięcia AC
Sposób montażu Szyna DIN
Stopień zanieczyszczenia 2
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
Wytrzymałość zwarciowa (Icw) 6 kA
Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowonadprądowy 1P+N (1 moduł) C16A 30mA Typ A A08-GKR-A-C16 SCHELINGER BEMKO