Polecane
Cena: |
71,69 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
71,69 |
zł netto |
Cena: |
88,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
88,18 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowoprądowy Typ AC 1P+N 63A 300mA A05-N7-2-63-300 A05-N7-2-63-300 SCHELINGER BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Czułość | AC |
| Głębokość wbudowania | 50 mm |
| Liczba biegunów | 2 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 300 V |
| Ochrona selektywna | nie |
| Odporność na udar prądowy | 3 kA |
| Prąd znamionowy | 63 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 5 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 5 - 16 mm² |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -5 - 40 °C |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 6 kA |
| Wyzwalanie krótkozwłoczne | nie |
| Z blokadą | nie |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.3 A |
Pliki do pobrania
8_karta_katalogowa_n7_2_rccb_bemko.pdf [2022-03-18 14:04, 311.44 kB]
deklaracja_zgodnosci_wylaczniki_typ_ac.pdf [2022-03-18 14:04, 920.24 kB]
karta_etim_a05_n7_2_63_300.pdf [2022-03-18 14:05, 58.71 kB]
karta-katalogowa-n7-2 -
m/download/13119116/karta-katalogowa-n7-2.pdf [312.49 kB]
certyfied-product-bemko-s7-n7 -
m/download/13118512/certyfied-product-bemko-s7-n7.pdf [1.49 MB]
deklaracja-zgodnosci-wylaczniki-typ-ac -
m/download/13117672/deklaracja-zgodnosci-wylaczniki-typ-ac.pdf [920.24 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowoprądowy Typ AC 1P+N 63A 300mA A05-N7-2-63-300 A05-N7-2-63-300 SCHELINGER BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135