Wyłącznik różnicowoprądowy Typ AC 1P+N 63A 300mA A05-N7-2-63-300 A05-N7-2-63-300 SCHELINGER BEMKO
Wyłącznik różnicowoprądowy Typ AC 1P+N 63A 300mA A05-N7-2-63-300 A05-N7-2-63-300 SCHELINGER BEMKO (S-A05-N7-2-63-300)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowoprądowy Typ AC 1P+N 63A 300mA A05-N7-2-63-300 A05-N7-2-63-300 SCHELINGER BEMKO
Parametr Wartość
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Częstotliwość 50/60 Hz
Czułość AC
Głębokość wbudowania 50 mm
Liczba biegunów 2
Możliwość dodatkowego wyposażenia nie
Napięcie znamionowe 230 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 300 V
Ochrona selektywna nie
Odporność na udar prądowy 3 kA
Prąd znamionowy 63 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 5 - 25 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 5 - 16 mm²
Sposób montażu Szyna DIN
Stopień zanieczyszczenia 2
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -5 - 40 °C
Wytrzymałość zwarciowa (Icw) 6 kA
Wyzwalanie krótkozwłoczne nie
Z blokadą nie
Znamionowy prąd różnicowy 0.3 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowoprądowy Typ AC 1P+N 63A 300mA A05-N7-2-63-300 A05-N7-2-63-300 SCHELINGER BEMKO