Polecane
Cena: |
629,64 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
599,42 |
zł netto |
Cena: |
774,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
737,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
33 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RCBO Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym 4P 6kA B25A 30mA Typ A ADM425C HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791541/0/hager_ADM425C_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: RCBO Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym 4P 6kA B25A 30mA Typ A ADM425C HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 4 |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | B |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czułość | A |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | tak |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 4 |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem | nie |
| Odporność na udar prądowy | 3 kA |
| Prąd znamionowy | 25 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 16 mm² |
| Rodzaj charakterystyki wyłączania | Bezzwłoczny |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 12.3 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 40 °C |
| Z blokadą | tak |
| Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 | 6 kA |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
Pliki do pobrania
hager_adm425c_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 12:15, 251.22 kB]
PDS_ADM425C_3301_pl-PL -
m/download/23377240/pds-adm425c-3301-pl-pl.pdf [113.11 kB]
ID1_RCBO_4PP_6LE008002Ab -
m/download/23377241/id1-rcbo-4pp-6le008002ab.pdf [1.72 MB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23377245/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_ADM425C_en-GB -
m/download/23377242/rohs-declaration-adm425c-en-gb.pdf [42.17 kB]
DECLARATION_22_1624_08_22 -
m/download/23377243/declaration-22-1624-08-22.pdf [353.95 kB]
PEP_HAGE-01255-V01.01-EN -
m/download/23377244/pep-hage-01255-v01-01-en.pdf [2.24 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co RCBO Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym 4P 6kA B25A 30mA Typ A ADM425C HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135