Polecane
Cena: |
165,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
165,80 |
zł netto |
Cena: |
203,94 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
203,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
6 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik kombinowany KZS-R 1P+N B16A 30mA typ A 00741615103 ETI
Produkt kupiony spoza naszeg stanu magazynowego podlega pod specjalne zamówienie. Nie ulega możliwości zwrotu, ani anulowaniu.
Parametry techniczne: Wyłącznik kombinowany KZS-R 1P+N B16A 30mA typ A 00741615103 ETI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | B |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czułość | A |
| Głębokość wbudowania [mm] | 69 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | Tak |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 230 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Prąd znamionowy [A] | 16 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 mm2 |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 mm2 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 °C |
| Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 | 10 kA |
| Znamionowy prąd różnicowy [A] | 0.03 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik kombinowany KZS-R 1P+N B16A 30mA typ A 00741615103 ETI
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135